Meie lugu

Nola on Saaremaal sündinud rõivabränd, mis sai alguse praktilisuse ja ilu oskuslikust kombineerimisest ning põhjamaisest Saaremaa eluolust. Meie looming on sümbioos lihtsustest ja heast kvaliteedist.

Me Nolas usume, et mugavus ja ilu ei saa olla teineteist välistavad tegurid ning järgime seda põhimõtet kõiges mida loome. Usume lihtsate, selgete lõigete ja kvaliteetse õmbluse maagiasse. Meie jaoks on oluline, et kõik mida loome kestaks, oleks praktiline ja kombineeritav.

Nola kandja on Päris naine, kõigi oma kurvide, ülemeelikuste ja asjalikkusega, naine, kes peidab pulgakommi ja plaastrit käekotis, ent pealtnäha ei kõiguta teda miski. Ta armastab väga mugavust ja ei tee järeleandmisi kvaliteedis. Ta oskab hinnata seda kleiti, mis päästab asjalikult algava kuid piduselt lõppeva päeva, mil argiroosa huulepulk ühes ning karmiinpunane teises taskus saab päeva edukalt õhtusse veeretada.

Kogu Nola tootevalik valmib Saaremaal, meil ei ole suurt õmblustsehhi ega kümneid õmblejaid, meile meeldib meie väike kuueteist käeline kollektiiv ning individuaalne lähenemine. Tahame hoida end just nii väiksena ning tuua ja luua seda saare elust inspireeritud loomingut vaid neile kõige erilisematele Eestimaa naistele.

Shopping Cart
Scroll to Top