Toote tagastamine

toote tagastamine

Juhul, kui e-poest tellitud toode osutub mittesobivaks on võimalik see ringi vahetada või tagastada 14 päeva jooksul. Selleks saada palun
e-mail tagastus@nola.ee kuhu kirjuta tellimuse number ja oma nimi ning mis tooted mida soovid tagastada, kui oled tellimuse eest tasunud PayPal-i või kaardimaksega, lisa e-maili ka oma kontonumber. Tagastamisele ei kuulu tooted, mis on tehtud kliendile eritellimusena (eri mõõdus, eri värvi, eri pikkuses jne).

  • Tagasimakse tehakse 14 päeva jooksul, samale kontole, millelt laekus makse ostu sooritades.
  • Tagastamiseks ei pea sul olema alles toote esialgne pakend või silt. Aga palume, et pakend millega toote tagasi saadad oleks kindlalt suletud.
  • Tagastatud toode peab olema puhas, kantud ja/või määrdunud toodet tagasi ei võeta.
  • Tagastamine, kui oled tellinud kauba Omniva pakiautomaati – siis oled saanud koos paki saabumise sms-iga juba ka tagastuskoodi. Tagastuskoodiga tagastamiseks tuleb omniva pakiautomaadis ekraanilt valida tagasta toode ning sisestada kood. Pakile muud informatsiooni kirjutada ei ole vaja ja paki saatmise kulud kanname sellisel juhul meie.
  • Tagastamine, kui oled tellinud kauba Smartposti pakiautomaati – sinisest pakiautomaadist kätte saadud pakil kehtib tagastamisel sama uksekood. Valgest pakiautomaadist kätte saadud pakile tuleb tellida uus tagastuskood siit: https://my.smartpost.ee/return_parcel/
Shopping Cart
Scroll to Top