Toote tagastamine

toote tagastamine

Juhul, kui e-poest tellitud toode osutub mittesobivaks on võimalik see ringi vahetada või tagastada 14 päeva jooksul. Selleks saada palun
e-mail tagastus@nola.ee kuhu kirjuta tellimuse number ja oma nimi ning mis tooted mida soovid tagastada. Tagastamisele ei kuulu tooted,  mis on tehtud kliendile eritellimusena (eri mõõdus, eri värvi, eri pikkuses jne).

  • Tagasimakse tehakse 14 päeva jooksul, samale kontole, millelt laekus makse ostu sooritades.
  • Tagastamiseks ei pea sul olema alles toote esialgne pakend või silt. Aga palume, et pakend millega toote tagasi saadad oleks kindlalt suletud.
  • Tagastatud toode peab olema puhas, kantud ja/või määrdunud toodet tagasi ei võeta.
  • Tagastamine, kui oled tellinud kauba Omniva pakiautomaati – siis oled saanud koos paki saabumise sms-iga juba ka tagastuskoodi. Tagastuskoodiga tagastamiseks tuleb omniva pakiautomaadis ekraanilt valida tagasta toode ning sisestada kood. Pakile  muud informatsiooni kirjutada ei ole vaja ja paki saatmise kulud kanname sellisel juhul meie.
  • Tagastamine, kuid oled tellinud kauba Smartposti pakiautomaati – siis saada palun pakk tagasi Kuressaare Kihelkonna mnt Rimi, tel nr 56244309. Smartpostil tasuta tagastamisvõimalus puudub.


Shopping Cart
Scroll to Top