Nola kleidid

Põhjamaist lihtsust ja ajatut praktilist mugavust järgides sünnivad keset Saaremaa tuuli ja torme kõik Nola kleidid. Meil ei ole suurt tootmistsehhi ega kümneid õmblejaid, meil on meie väike, kuueteistkäeline kollektiiv ja suures koguses usku, et teeme head asja. 

Igal meie kleidil on oma lugu, peamiselt ikka iseenda vajadustest lähtuvalt esmalt visandina sündinud kleit, mille lõike joonistamine ja kanga valimise protsess teinekord lausa kuid aega võib võtta, on meie jaoks eriline ja ainulaadne. 

Soov olla eriline

Soov olla eriline ja kanda midagi mis sind kõnetab ja milles tunned end hästi, on see mis kliente meie juurde ikka ja jälle tagasi toob. Nola kandja teab üldjuhul üsna täpselt mida ta soovib ja ei tee järeleandmisi kvaliteedis. 

Meile meeldib, kui valikud on lihtsad ja loogilised ning, mida hommikul selga panna?, küsimus ei tekita peavalu. Olgu sooviks leida just see õige õhtukleit peenemaks koosviibimiseks, kleit kooli lõpetamiseks, lihtne väike must kleit kokteilipeoks või hoopis mõnusalt soe pusakleit talvisteks nädalavahetusteks maal, Nola kleitide seast leiad kindlasti mõne uue lemmiku.

Meile on oluline, et kõik mida loome kestaks, oleks kvaliteetne, mugav ja kombineeritav. Tekstiili valiku otsustamine on alati omaette protsess. Nola naiste kleitide seast leiab nii samet kleite, litter kleite, satiinist kleite, linaseid kleite ja palju muud.

Teeme koostööd Euroopa tuntuimate kangatootjatega ning kangad saabuvad meile Itaaliast, Hollandist ja Prantsusmaalt.

Alljärgnevalt väike kokkuvõte meie kleidivalikust, et sul oleks lihtsam teha valikut ja leida just see mis sinule sobib: 

Nola mustad kleidid 

Musti kleite on meie tootevalikus kohe kindlasti kõige enam ja eks sellel on ka oma põhjus,

iga naine teab, et pole olemas vajalikkumat riideeset kapis kui üks väike must kleit. Hea, kindel ja turvaline valik, sobib üldjuhul igale üritusele ja lihtsasti kombineeritav ülejäänud outfitiga. 

Üldjuhul on see üks must kleit just see milles end ikka ja jälle taas mõnel üritusel leiad, olles eelnevalt lubanud, et seekord kannan küll midagi muud. Must lihtsalt töötab alati, selle vastu ei saa. 

Seda enam on aga oluline, et see kleit mida sageli kannad oleks kvaliteetne, peaks vastu mitu pesu, ei kortsuks liigselt ja muidugi, et sul oleks selles mugav. Musta kleidi maagia on ja jääb, tark naine varustab end vähemalt paari säärase lemmikuga ;). 

Kleidid kontorisse

Argipäevase kontoripäeva tarbeks kleidi leidmist ei tasu alahinnata, kuna veedad selles kleidis arvestatava osa oma päevast siis on oluline, et see mitte ainult ei näeks hea välja vaid oleks ka mugav.

Me Nolas usume lihtsa lõike ja kvaliteetse kanga maagiasse ja teame, et mugavus ja ilu ei pea olema teineteist välistavad tegurid. Nola kleidivaliku nö parimateks kontorikleitideks on meie kliendid pidanud Jadet ja Kimonokleiti. 

Nii mõnigi eelnimetatutest võib sind väga edukalt saata ka pidulikumal üritusel ent on samas koos madala saapa või isegi tennisega ka täpselt nii mugav ja lihtne, et saadab sind ka argipäeval. 

Pidulikud õhtukleidid ja lõpukleidid 

Mida aeg edasi seda enam saab selgeks, et vähem on rohkem, see peegeldub ka meie klientide ostukäitumises, ostetakse pigem vähem aga kvaliteetset. Soovitakse, et see üks pidulik kleit, mis valituks osutub oleks kantav mitmetel erinevatel puhkudel, nii kokteilipeol kui kontoris. Kliendid on teadlikumad kangaste valikus ja hinnatakse aina enam ja enam Eestis valmistatut.

Tänu elegantsele kuid ajatule välimusele leiab meie kollektsioonist ka pidulikke kleite mis sobivad ideaalselt nii koolilõpetamiseks kui kokteilipeoks. 

Õhtukleiti valides, mõtle läbi, ehk võiks sinu valik olla selline, et kleiti saaks kanda õigesti kombineerides ka argisemal päeval. Arvesta ennekõike enda vajadusi. Milline on just see sinu lõige, mis tooks esile sinu tugevamad küljed, milles tunneksid end hästi ja mugavalt. 

Leia endale sobiv värv  ja pikkus, mõtle läbi oma kinga – ja kotivalik, ole oma otsuses kindel, just nii sünnivad targad valikud, mis viivad rahuloleva ostukogemuseni. 

Pidulike ja õhtukleitide seas on enim populaarsust on kogunud meie wrap-on lõikega ehk hõlmik-kleidid – Nola kimonokleit ja Jade.  Hõlmikkleitide lihtne ja ajatu lõige sobib erinevate kehakujuga naistele – nii lühematele ja peenetele kui ka naiseliku vormiga kruvidele. 

Lai värvivalik ja kvaliteetne kangas on just see mis paljude klientide südamed on võitnud. Tuntud on just koolilõpukleitide ka meie klassikaliste lõigetega naiselikkust rõhutavad Natali. 

Suvekleidid 

Nola suvekleitide esiliigasse kuuluvad kindlasti meie linased kleidid, klientide lemmikud juba mitmeid aastaid. Just linane on suveks ainuõige valik, kuna just see hingav kangas ei aja higistama ning näeb samas igal sammul trendikas välja. 

Juba vanarahva tarkus ütles, et ainus lubatud korts naise kleidil on linase kleidi korts, seega on olemas ka ametlik kinnitus selleks, et kleidi igat kortsu kohe triikima jooksma ei pea, kuna tegu on linasega siis on see okei. 

Linaseid kleite teeme suviti alati mitmes eri pikkuses ja erinevas tegumoes, eks ikka selleks, et igaüks leiaks just endale sobiva, olgu see siis varrukaga või ilma, maksikleit või mini. 

Pusakleidid 

Kui sa oled sooja usku, siis oled sa ka pusakleidi usku, see pehme, seest uhutud pusakangast õmmeldud kleit ei jäta sõna otseses mõttes kedagi külmaks. Nola pusakleidis ei ole mitte ainult soe vaid selles näed sa ka hea välja, ideaalne kaaslane igapäevaseks kodus toimetamiseks, kuid tööl või suusakuurortis. Pusakleitide värvivalik on lai, mistõttu võid kindel olla, et leiad sobiva tooni või isegi mitu. 

Nola kleidid naistele

Nola suurim tootevalik kleitide müügist on meie e-poes. Igapäevaselt toimetame Nola stuudiopoes Saaremaal, aadressil Kauba 7, Kuressaare kus on esindatud ka enamus tooteid või nende puudumisel kanganäidised. Enamus meie tooted sünnivad käsitööna peale tellimuse vormistamist just Sinule. Sellega piirame ületootmist.

Populaarsemaid tooteid leiab ka meie edasimüüjate juurest Tallinnas Telliskivist Les Petitest ja Solarisest Krunnipea disainipoest.  Levi disainipood müüb edasi meie tooteid nii Tallinnas kui Tartus.

Kindlasti on otsustamisel abiks, kui mõtled oma senise garderoobi peale, mida sulle siiani on meeldinud kanda, miks just see kleit on olnud sinu lemmik ja kui leiad sarnaseid jooni mõnes uues kleidis, siis on tõenäosus, et teed õige valiku taas suurem. Kleit peab olema sinulik, ta ei saa olla võõras.

Targad valikud viivad rahuloleva ostukogemuseni, seda on näidanud meile meie kliendid, kes ikka ja jälle kas veebipoodi või stuudiosse tagasi satuvad.

 Mida aeg edasi seda enam saab selgeks, et vähem on rohkem, see peegeldub ka meie klientide ostukäitumises, ostetakse pigem vähem aga kvaliteetset. Osatakse vaadata kvaliteetset kangast ning hinnatakse Eestis tehtut. Soov olla eriline ja kanda midagi mis sind kõnetab ja milles tunned end hästi, on see mis kliente meie juurde ikka ja jälle tagasi toob. Ostud ja soovid on teadlikumad ning valikud targemad, Nola kandja teab üldjuhul üsna täpselt mida ta soovib ja ei tee järeleandmisi kvaliteedis. See kõik paneb ka meid üha enam pingutama, et hoida oma väärtust ning areneda, pakkuda alati parimat ning vastata klientide ootustele

Edasimüüjad

Nola kleidid on müügil Tallinnas Krunnipea disainipoes Solarises ja Les Petites poes Telliskivis,  Levi disainipoes nii Tartus kui Tallinnas ning Kink ja Viik kaupluses Pärnus. Muidugi ka Nola stuudiopoes Saaremaal, aadressil Kauba 7, Kuressaare.

Shopping Cart
Scroll to Top