Mustad Kleidid

Mustad kleidid

Musti kleite on Nola tootevalikus kindlasti kõige enam. Meile on oluline, et lemmiku leiaks iga naine, olenematta kehakujust või tujust. Nola mustade kleitide valikust leiab sobiva nii mini kleitide kandja kui ka midi pikkuse eelistaja, on V-kaelusega, klassikalise ümara kaelusega ja ka avatud seljaosaga kleite.

Nola mustad kleidid

Üks mis kindel, kõigil Nola mustadel kleitidel on taskud. Enim populaarsust on kogunud meie wrap-on lõikega mustad pikad kleidid  nagu kimonokleit , Jade ja pidulik must kleit Sanna , mis sobib nii argisematele üritusele kui ka pidulikeks sündmusteks. Kui aga soovid midagi ekstra ilusat ja naiselikku siis selleks puhuks on meil välja pakkuda sametine Jolan  ja imeline Natali.

Väike must kleit

Iga naine teab, et ei ole vajalikumat riideeset kapis kui üks lihtne väike must kleit! 

Pole ilmselt võõras olukord, mil olles endale lubanud, et seekord kannan kindlasti midagi värvilist leiad end taas just selles samas, lemmikus, mustas kleidis. Must on alati lihtne ja kindel valik, sobib iga su kingapaari, käekoti ja aksessuaariga. 

Kuidas leida, see õige?

Õige kleidi leidmine võib osutuda vahel üsna keeruliseks ettevõtmiseks, et sinu otsust veidi lihtsamaks teha toome välja paar punkti, millele võiksid tähelepanu pöörata: 

1. Vali õige suurus

Väga sageli näeme tänavapildis ilusaid kleite mis kahjuks kandjat küll kuidagi ei kaunista, peamiselt seetõttu, et kleit on kas liiga väike või siis liiga suur. 

2. Vali kleit, milles tunned end mugavalt

Võime julgelt väita, et kui sul on kleidis ebamugav siis paistab see kohe päris kindlasti ka välja sinu olekust, kleiti valides ei maksa teha valikut, milles endale tundub et näed küll hea välja kuid sa ei tunne end selles tegelikult hästi. Kui kangas on kare või varruka pikkus vale, siis jäta ost pigem tegematta. 

4. Vali kleit mis on sinulik

Kui tunned, end kleidis hästi ja oled valmis sellega jalapealt järgmisele üritusele minema, siis on ilmsegelt tegu õige kleidiga. Kui miski siiski nagu jääb kriipima siis ilmselt suudad leida parema. 

5. Kus sa seda kannaksid?

Mõtle läbi kus ja millal seda stiilset musta kleiti kannaksid, kas saaksid seda kanda erinevatel aastaaegadel, erinevatel üritustel ja koosviibimistel. Kas kleit on kombineeritav sinu ülejäänud garderoobiga.

Lõpetuseks

Mida aeg edasi seda enam näeme, et meie kliendid eelistavad osta pigem selle ühe ja õige kui masstoodangut. Nad mõtlevad oma ostu väga täpselt läbi,  just nii sünnivad targad valikud, mis viivad rahuloleva ostukogemuseni. 

On oluline, et kui oled juba leidnud oma lemmiku, siis tead, et see kleit ka kestab, on kvaliteetne ja leiab sageli kasutust. Naiste musta kleidi maagia on ja jääb, tark naine varustab end aegsasti vähemalt paari tõelise lemmikuga. 

Shopping Cart
Scroll to Top