Nola kimonod

Kimono on riideese, mis leidub täna pea iga naise garderoobis. Meie oleme Nolas kimonosid teinud päris algusest peale, tootevalikus on pikk klassikaline kimono, sametkimono, viskooskimono, kimonojakk ja linane kimonojakk. Oleme teinud nii lendlevaid õhulisi kimonosid kui ka paksemaid, jaki tüüpi kimonosid. 

Naiste kimonod on Nola üks populaarsemaid tooteid aastaringselt, olgu kevad, suvi või talv, kimono sobib ikka ja alati, kõigile ja kõigega, on lihtsalt kombineeritav, sobitub nii sinu argipäeva kui pidulikumale sündmusele.

Vilunud, kimono armastajad on väitnud, et just see on riideese, mis neid alati ka keeruliste, kindlat dresscode’i vajavatel üritustel hädast välja aitab, see on just see üks asi mis alati toimib.

Kuidas leida õige kimono ja kuidas seda kanda?

Kimono kleit

Kimono on riideese, mille puhul õiget ega valet vast ei olegi, sa kas oled kimono kandja või sa ei ole, üldjuhul, inimesed kes end kimono kandjaks peavad selle ka välja kannavad. Värvi ja kanga eelistus on loomulikult igaühe enda teha. 

Kimono pikkuse valiku osas peaks arvestama, et maani ulatuvad pikad kimonod teevad lühemad inimesed üldjuhul veel lühemaks ning pigem võiks sel juhul leida mõne midi pikkusega kimono või siis hoopis lühema kimonojaki.

Kimono lõiked ja viisid

Kimono lõige on eriline ning kandmise viise on ka samuti erinevaid, on vööga kimonod on ilma vööta, juba erinevaid vöö sidumise viise kasutades on võimalik kimonole väga erinev väljanägemine anda, vöö on võimalik siduda mitmeid kordi ümber piha või teha vaid sõlm ning jätta vöö rippuma. 

Kimono on üldjuhul just see riideese mis niisama naljalt kappi seisma ei jää ja leiab kasutust rohkem kui esialgu arvanud oleksid, kes kimono kandmisega juba algust teinud sel on raske sellest loobuda.

Kimonojakk

Kimonojakk on lühem versioon kimonost, lihtne avara lõikeline vööga jakk mida on mugav kombineerida nii pükste kui kleidiga. Kimonojakki võib kanda nii vööga kui ka ilma, igal juhul on ta üks universaalne riideese mis saanud paljude lemmikuks. 

Linane kimonojakk

Linane, ajatu klassika, sobib alati kõigile ja kõigega. Linase kanga armastajad on meie linase kimonojaki väga soojalt vastu võtnud, peamine linase kimonojaki eelis on see, et suvisel ajal on ta lihtsalt asendamatu kaaslane, kuna laseb nahal hingata ning ei aja higistama. Linane on alati stiilne ja näeb hea välja mistahes koosluses.

Samet kimono

Nola Sametkimono, üks maagilist pidulikkust edasikandev ja kohati lausa luksuslikult mõjuv riideese. Just aastalõpu pidustuste eel meie klientide seas väga populaarne toode. Miski, mille võtad kapist vaid nendel kõige erilisematel hetkedel, tunned end selles mugavalt ja enesekindlalt. Kimonokandjate lemmik, olenemata aastajast. 

Tutvu meie tootevalikuga

Meie kimonode müük toimub erinevates kauplustes üle Eesti. Peale meie e-poe saab erinevate naiste kimonodega tuttvuda veel Kuressaares, Tallinnas ja Tartus. Tule kohale või vaata e-poest ning leia endale sobiv variant. 

Shopping Cart
Scroll to Top