Nola pusad, pusainimeste lemmikud!

Üks mõnusalt soe pusa on asi, mida ikka ja jälle riidekapist hea võtta kui ilmad jahenevad ning tahaks justkui midagi eriti sooja selga panna. Seest uhutud kangas tekitab väga mõnusa ja sooja tunde millest raske loobuda. 

Pusad naistele

Oleme Nolas eesti disain pusasid teinud päris pikka aega ja tunneme end vahel lausa pusaspetsialistina, kuna katsetatud on palju erinevaid lõikeid ja kangaid. Oleme teinud nii kapuutsiga pusasid kui ilma kapuutsita pusasid, pika varrukaga pusasid lühikese varrukaga pusasid, pikki pusasid, lühemaid pusasid, taskutega pusasid ja ilma taskuteta pusasid,  meeste pusasid, naiste pusasid kuni päris pikkade pusakleitideni välja. 

Eesti disain pusad

Ühesõnaga pusade tegemise kogemust meil jagub. Hetkel on Nola tootevalikus kahte erinevat liiki pusasid, on nö väga casual, ehk siis mõnusad suured oversize lõikega Nola pusad ja pusakleidid ning smart casual ja ka kontori outfitiks sobivad pusad. 

Viimaste kohta tegelikult pusa öelda on isegi kuidagi kummaline, kuna tegemist justkui veidi viisakama riideesemega, kuid kuna eesti keeles sobivamat sõna ei ole siis oleme jäänud siiski selle juurde, et nimetame neid pusadeks, need on siis meie Mette pusad

Suured pusad

Tulles tagasi meie kõige pusama pusa juurde, ehk siis Nola pusa, siis on tegu tõesti sooja, mõnusa oversize pusaga mille sisse hea pugeda nii suvisel jahedamal õhtul kui ka talvel kamina ees sooja otsides. Mõnusad mahedad värvitoonid ja oversize mõõt teevad selle pusa lihtsalt asendamatuks. Suur kapuuts on selle pusa puhul just see mis pusa meie klientide lemmikuks teinud. 

Smart casual tüüpi Mette pusa on meil kahes värvitoonis, must ja ecru valge. Tegemist soliidse nö kontori inimese pusaga mida hea kanda nii viigipüksi kui ka seelikuga. Mette pusa veidi teistmoodi V-kaelus annab pusale eripära ning kergelt kaarjas varrukas loob väga stiilse üldmulje. 

Pusakleidid

Nola pusakleit on üks mõnus ja soe riideese Eesti kliimas lausa hädavajalik. Meie pusakleidi keskmisest veidi pikem pikkus ja mõnusad taskud on see, mis selle pusa nii populaarseks on teinud. Pusakleidis tunned end mõnusalt nii kodus kui kontoris, kandmisvõimalusi on mitmeid ja ka värvivalikust peaks igaüks just endale sobivaima leidma. 

Nii Nola pusad kui pusakleidid on tehtud öko-tex märgistusega puvilla ja elastaani sisaldavast kangast, mis peab pesus hästi vastu ning ei muutu kiiresti topiliseks.

Shopping Cart
Scroll to Top